1. Mieszkanie Plus
  2. >
  3. Tomaszów Mazowiecki Mieszkanie Plus: wnioski, terminy, zasady i warunki

Tomaszów Mazowiecki Mieszkanie Plus: wnioski, terminy, zasady i warunki

W mieście powstanie 138 lokali mieszkalnych zlokalizowanych przy ul. Barlickiego 18/22. Powstaną tam też parkingi i place zabaw. Lokale będą mieścić się w sześciu, trzypiętrowych budynkach wielorodzinnych, które swoją stylistyką dopasują się do sąsiedniej kamienicy i Galerii Tomaszów. Termin oddania mieszkań to III – IV kwartał 2019 roku. Projekt ma być realizowany przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa.

Wniosek o Mieszkanie Plus w Tomaszowie Mazowieckim

Wzór wniosku o przydział lokalu mieszkalnego w ramach programu Mieszkanie TM Plus jest już dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta Tomaszów Mazowiecki.

Nabór w Tomaszowie Mazowieckim

Wnioski do projektu Mieszkanie TM Plus można składać od 4 do 27 września 2017 roku w Sali nr 21 w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Godziny otwarcia, od poniedziałku do piątku to 10.00 – 18.00, natomiast w soboty 10.00 – 12.00 (pierwsze piętro budynku A). O przyznaniu mieszkań nie decyduje kolejność składania wniosków tylko punktacja dokonana na podstawie regulaminu (więcej punktów uzyskamy za wielodzietność, niepełnosprawność członka rodziny, zdanie lokalu komunalnego czy brak prawa do innego).

Warunki i zasady naboru na Mieszkanie Plus w Tomaszowie Mazowieckim

Aby skorzystać z programu Mieszkanie Plus, trzeba spełniać określone kryteria. Pierwsze z nich to dochód, który wystarczy by płacić czynsz. W przypadku gospodarstw jednoosobowych to 2.100 zł netto, natomiast w rodzinach dochód ten musi wynosić 1.000 zł na osobę. Drugie kryterium to brak przeterminowych zobowiązań wobec TTBS lub innych podmiotów. Decydując się na wynajęcie mieszkania musimy liczyć się z wpłaceniem partycypacji, w kwocie minimum 35 tysięcy złotych do 10 grudnia 2017 roku. Od tego będzie zależała wysokość naszego czynszu. Możliwość wykupienia mieszkania nastąpi po 10 latach.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 7.30 – 15.30, środa: 7.30 – 17.00

Numer telefonu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim: 44 724 23 11

Facebook