1. Mieszkanie Plus
  2. >
  3. Forum
  4. >
  5. Mieszkanie+ w Warszawie?

Mieszkanie+ w Warszawie?

Paweł
2018-07-24 14:02:02
Witam, Mam do Państwa uprzejme zapytanie, względem realizacji inwestycji "mieszkań+" w Warszawie, kiedy i czy są znane  lokalizacje w lewobrzeżnej części Warszawy. Chciałbym się zapytać czy są gotowe wzory wniosków-jeśli tak, to gdzie je można zdobyć a następnie gdzie złożyć. I mam pytanie ponieważ jestem osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym-czy rzeczywiście,wnioski osób z taką przypadłością,będą w pierwszej kolejności weryfikowane? i czy kryterium dotyczy tylko małżeństw, czy też ludzi będących w związku jakkolwiek "partnerskim"? Pozdrawiam. Dziękuję za wszelką informacje.
2018-08-01 08:41:48

Dzień dobry, około 3 tys. mieszkań na wynajem od rządu, w ramach programu Mieszkanie Plus w Warszawie, ma powstać prawdopodobnie na Ursynowie, w rejonie Karczunkowskiej i Gogolińskiej. Niestety na razie nieznane są szczegóły całej inwestycji, ani jej regulamin. Nieznana jest również data rozpoczęci składania wniosków. Pozdrawiamy

 

2018-08-02 16:36:13

Dziękuje bardzo za informację

2019-01-11 11:43:17

Dzień dobry.Czy już coś więcej wiadomo kiedy powstaną mieszkania plus w Warszawie?I czy to będzie Ursynów?

2019-02-05 23:32:39

Szanowni Państwo, z nikłych informacji o reorganizacji programu kolejny rok i brak postępów.

Rozumiem, że oprócz mglistych projektów dla mieszkańców Warszawy, nic więcej nie są w stanie Państwo zaproponować do momentu kolejnych wyborów rządowych? Przyznaję,że jest  to mocno nieuczciwe podawać do wiadomości publicznej zarysy projektów , na które nie ma oprócz obietnic solidnych argumentów i podjętych kroków dając przy tym nadzieję znacznej populacji młodym ludziom na możliwość mieszkaniowej samodzielności ?

Z niecierpliwością czekam na doprecyzowanie programu wraz z teminami i wzorami dokumentów.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>

Facebook