1. Mieszkanie Plus
  2. >
  3. Bobolice Mieszkanie Plus: wnioski, terminy, zasady i warunki

Bobolice Mieszkanie Plus: wnioski, terminy, zasady i warunki

Bobolice dołączą do programu Mieszkanie Plus po zgłoszeniu do programu ul. Ogrodowej i wstępnie zaakceptowanej lokalizacji przy ul. Polnej. Na tej drugiej działce wedle planów w 2 blokach ma powstać ok. 100 mieszkań. Czas budowy określa się obecnie na lata 2018-2019.

Wniosek o Mieszkanie Plus w Bobolicach

Na razie Urząd Miasta zbiera wstępne ankiety, badając w ten sposób zainteresowanie programem. Można ją odesłać drogą papierową i internetową. Wzór wniosku do naboru powstanie po przeanalizowaniu wyników tych ankiet.

Nabór w Bobolicach

Obecnie trwa ankieta dotycząca zainteresowania udziałem w programie, która trwa do 5 września 2017 r. Właściwy nabór najprawdopodobniej ruszy kilka miesięcy przed ukończeniem budowy.

Warunki i zasady naboru na Mieszkanie Plus w Bobolicach

Z programu skorzystają głównie rodziny bez zdolności kredytowej i możliwości finansowych na wynajem mieszkania po cenach rynkowych. Premiowane będą, jak wynika z zapowiedzi, rodziny z dziećmi. Część mieszkań trafi zapewne do seniorów i niepełnosprawnych. Każda gmina ma prawo ustalić własne szczegółowe kryteria naboru. Tych Bobolice jeszcze nie ustaliły. Znana jest jednak grupa osób, która, ustawowo, uzyska pierwszeństwo w dostępie do M+. Będą to ofiary działania żywiołu lub wywłaszczeni ze swojej nieruchomości, by mogła na niej powstać inwestycja publiczna np. droga.

Urząd Miasta w Bobolicach

ul. Ratuszowa 1, 76-020 Bobolice

czynny:
poniedziałek – środa: 7.00 – 15.00, czwartek: 7.00 – 17.00, piątek: 7.00 – 13.00

Numer telefonu Urzędu Miasta w Bobolicach: 94 345 84 01

Facebook